MILWAUKEE M12FHIR14LR-0 AKU RAČNA 1/4
Proizvođač: MILWAUKEE
Šifra proizvoda: 0224020
Težina: 1,20 kg
Raspoloživo za dostavu
Dodano u košaricu
brzo i praktično preuzimanje, za pakete do 14.9kg
Besplatna dostava na adresu
Brza dostava (2-4 radna dana)
pošiljke otpremamo u roku 24h
Besplatno osobno preuzimanje
u Prodajnom centru na Krku
5 sigurnih opcija plaćanja
kartice, gotovina, internet bankarstvo, Apple Pay i Google Pay
Mogućnost izdavanja R1 računa
za pravne osobe
Obratite se našim stručnjacima na Krku
Nema isporučenih baterija
Punjač nije isporučen
Ne isporučuje kutiju ili torbu
S do 47 Nm maksimalnog okretnog momenta i 450 o/min, ovaj alat pruža veću brzinu primjene i povećanu produktivnost za profesionalne korisnike
Dizajn glave niskog profila od 19 mm i produženi vrat omogućuju korisnicima bolji pristup u skučenim prostorima
Metalni okidač promjenjive brzine pruža vrhunsku kontrolu nad alatom
Premium gumeni kalup otporan je na korozivne materijale i pruža veću udobnost tijekom uporabe
LED svjetlo osvjetljava radno područje dok ugrađeni mjerač goriva prikazuje preostalo vrijeme rada
Fleksibilni sustav baterija: radi sa svim baterijama MILWAUKEE M12
Napon baterije: 12 V
Veličina priključka ključa: 1/4"
Maks. moment pritezanja: 47 Nm