GLETER SPUŽVA 30X14X3CM SIGMA
GLETER SPUŽVA 30X14X3CM SIGMA
Gleter spužva dimenzija 30 x 14 x 3 cm praktičan je alat za profesionalce i hobiste koji traže učinkovito rješenje za čišćenje i završnu obradu površina nakon fugiranja pločica i drugih radova. Zahvaljujući svojim karakteristikama, omogućuje brzo i precizno uklanjanje viška mase i prljavštine, ostavljajući površinu besprijekorno čistom.
• Mogućnost brze izmjene spužve – jednostavan sustav zamjene spužve štedi vrijeme i osigurava kontinuirani rad bez zastoja.
• Optimalne dimenzije 30 x 14 x 3 cm – omogućuju veliku pokrivnu površinu i učinkovit rad na većim površinama.
• Visokokvalitetna spužva – izrađena od izdržljivih materijala, otporna na habanje i kemikalije koje se koriste pri fugiranju i čišćenju.
• Ergonomski dizajn – udobna ručka osigurava sigurno držanje i smanjuje napor ruku pri duljem korištenju.
Gleter spužva SIGMA nezaobilazan je alat za završnu obradu u keramičarskim i građevinskim radovima, idealan za postizanje profesionalnih rezultata.
Pogledajte i našu kompletnu ponudu alata i dodataka za polaganje i fugiranje pločica.